Matbord

673537

MATBORD, valnötsfanerad skiva och ben i stål, 2 st illäggsskivor, samtida, Bolia, höjd ca 72 cm, 180x100 cm, illäggsskiva a 50 cm

Senare slipad bordsskiva, repor och bruksslitage

Möbler, Matbord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Matbord

Budhistorik (7 bud)
5141191
750
5139788
700
5139788
650
5133289
600
5133289

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.