Spegel

673483

SPEGEL, omkring 1900, skuren dekor, förgylld, rektangulär form, krönt av turturduvor, ca 100x110 cm

Dekorslitage, mindre sprickor

Speglar

Baltzarsgatan 6, Malmö

Spegel

Budhistorik (12 bud)
5141462
5141376
5139454
750
5138943
700
5137928
650

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.