Orientaliskt, 3 delar, porslin och brons, 1800-tal

672803

ORIENTALISKT, 3 delar, porslin och brons, 1800-tal: Penselvas med figurscen höjd 7cm, bläckhorn blå dekor av landskap höjd 7cm, mynt med reliefdekor diameter 6,5cm

Slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (8 bud)
5141426
600
5141408
550
5141425
550
5141408
500
5137695
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK: