Kenneth Martin

672515

KENNETH MARTIN: "Chance and Order 1", färgserigrafi, signerad, daterad 71 samt numrerad 8/75, bladstorlek 68 x 68 cm.

Ej examinerad ur ram.

Geijersgatan 14, Göteborg

Kenneth Martin
Budhistorik (12 bud)
5140502
5140941
5140502
750
5140940
700
5140502
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.