JOHAN PETTERSON olja på duk

672341

JOHAN PETTERSON (född 1957): Häst, signerad Johan Pettersson, olja på duk, bildmått 19x19 cm

Linnégatan 21, Norrköping

JOHAN PETTERSON olja på duk

Budhistorik (5 bud)
5141480
500
5138412
450
5137291
5132137
5128509

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK: