LENNART SAND färglitografi

672321

LENNART SAND (född 1946): tofsmesar i gran, signerad och daterad, 1993, 169/190, färglitografi, bildmått ca 39x29 cm

Konst, Nutida

Linnégatan 21, Norrköping

LENNART SAND färglitografi

Budhistorik

2019-09-11 kl 18:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK: