Karl Höglund färglitografi

672264

KARL HÖGLUND (född 1940): Sommardans, signerad och numrerad 231/360, färglitografi, bladstorlek ca 59x41 cm

Linnégatan 21, Norrköping

Karl Höglund färglitografi

Budhistorik (2 bud)

5140869
5140224

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK: