Ljusstakar 1 par

671989

LJUSSTAKAR 1800-tal, 1 par, sakrala motiv, bronserad metall, höjd ca 29 cm

slitage, en ljusstake sned samt med nedslitnaskruvar/fästen, lös i nedre fästet

Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Ljusstakar 1 par

Budhistorik

2019-09-11 kl 14:34
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.