Kunglig krona

658085

KUNGLIG KRONA, 1800-tal, förgylld metall, höjd 27,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre slitage och färgbortfall

Ändringar/tillägg

Diverse, Hem, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Kunglig krona

Budhistorik (47 bud)
5150292
15 500
5151750
15 000
5150292
14 500
5151739
14 000
5150292
12 500

Slutpris SEK:
15 500
1 496 EUR, 1 699 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.