Skulptur Jonas Lindh

657798

JONAS LINDH (1881-1925): Ardenner, signerad och daterad J. Lindh 1913, patinerad brons, gjutarmärkt Herman Bergman Fud, höjd 58 cm

PROVENIENS: Stopalo

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Konst, Skulpturer, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Skulptur Jonas Lindh

Budhistorik (56 bud)
5150788
29 000
5150771
28 000
5150769
27 000
5150766
26 000
5150680
25 000

Slutpris SEK:
29 000
2 799 EUR, 3 178 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.