Amplar Villa Sundsli

657481

AMPLAR, ett par, 1900-talets första hälft, för fem ljuspunkter, patinerad brons, dekor av växtornamentik, frostade glaskupor i form av flammor, höjd 110 cm

PROVENIENS: Villa Sundsli, Helsingborg
Stopalo

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Belysning, Taklampor, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Amplar Villa Sundsli

Budhistorik (31 bud)
5153935
23 000
5148445
22 000
5153932
21 000
5148445
20 000
5153931
19 500

Slutpris SEK:
23 000
2 220 EUR, 2 521 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.