Miniatyrfontän Eric Hedland

656973

ERIC HEDLAND (1885-1958): Fontänskulptur i form av fisk, signerad E. Hedland Sculp., patinerad brons, gjutarmärkt Otto Meyers Eftr Fud., höjd 20,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Konst, Skulpturer, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Miniatyrfontän Eric Hedland

Budhistorik (29 bud)
5150185
5 000
5136849
4 800
5136849
4 600
5150183
4 400
5136849
4 200

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.