Skulptur 1800-talets andra hälft

656771

SKULPTUR, 1800-talets andra hälft, husar lutad mot sin bössa, carraramarmor, höjd 132,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Slitage, ställvisa skador och lagningar, plym kompletterad

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Konst, Skulpturer, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (23 bud)
5153401
35 000
5153172
34 000
5153394
33 000
5153172
32 000
5153258
31 000

Slutpris SEK:
35 000
3 378 EUR, 3 836 USD
Utropspris SEK:
15 000