Vägglampor

669354

VÄGGLAMPOR, 3 st, 1960-tal, skärmar i plåt, justerbara, märkta, höjd ca 48 cm

Bruksslitage, en med bruten el, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Vägglampor

Rum 7

Vägglampor

Budhistorik (6 bud)
5087238
450
5089920
450
5087238
5088461
5087238

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.