Ivar Morsing oljemålning

669293

IVAR MORSING (1919-2009): "Sydfranskt landskap, Provence", olja på pannå, signerad samt daterad I. Morsing -69, mått ca 72x81 cm

Rum 18

Ivar Morsing oljemålning

Budhistorik (9 bud)
5090405
5089762
3 800
5089025
3 400
5088669
3 200
5088668

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.