Nikolai Lehto oljemålning

669239

NIKOLAI LEHTO (1905-1994) Blomstermotiv, signerad samt daterad -60, olja på pannå, 42x34 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Nikolai Lehto oljemålning

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
5090512
45
5090511
40
5089101
30

Slutpris EUR:
45
466 SEK, 51 USD
Utropspris EUR: