Bertil Fridhagen

Föregående | Översikt | Nästa

669235

BERTIL FRIDHAGEN, sminkbord/sideboard, Bodafors, 1960-tal, tredelad, dubbla hurtsar med lådor (höjd ca 72 cm, 63x45 cm), mittsektion med tre lådor (86x45 cm), spegel (96x80 cm)

Ytslitage, repor och fläckar

Möbler, Skåp, byråer, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

669235 - Bertil Fridhagen
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Bertil Fridhagen

Budhistorik (2 bud)

5085143
2019-08-18 19:52:43
5083433
2019-08-17 23:00:00

2 dagar kvar
Avslutas 2019-08-21
14:18   (15:18 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.