Ordensvärja

Föregående | Översikt | Nästa

669232

FRIMURARSVÄRD, svenskt, 1900-talets första hälft, korsformat fäste i nysilver med dekor av malteserkors, röd läderbalja med två beslag, längd ca 92 cm

Saknar del av knapp, i övrigt lättare bruksslitage

Vapen/Medaljer, Blankvapen

Visas på begäran

669232 - Ordensvärja
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Ordensvärja

Budhistorik (2 bud)

5084641
2019-08-18 16:20:36
5082247
2019-08-17 03:28:52

2 dagar kvar
Avslutas 2019-08-21
13:15   (14:15 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.