Rölakanmatta

669206

RÖLAKAN, matta, monogramsignerad RE, geometriskt mönster i rosa och vitt, ca. 215 x 144 cm

Slitage.

Mattor/Textilier

Rölakanmatta

Budhistorik (1 bud)

5088460
2019-08-20 16:42:42

2019-08-21 kl 19:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.