Iimari Tapiovaara "Fanett"

669140

ILMARI TAPIOVAARA, "Fanett", stolar, 4 st, Edsbyverken, 50/60-tal, spjälor i rygg, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 4

Iimari Tapiovaara

Budhistorik (6 bud)
5089450
1 700
5088371
1 600
5085510
5085510
5080824

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.