Gunnar Greiber oljemålning

669036

GUNNAR GREIBER (1919-2011), 'Färgernas Paradis', signerad Greiber, olja på duk, 103x103 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Gunnar Greiber oljemålning

Budhistorik (6 bud)
5088811
5088725
950
5088721
900
5088720
850
5082605

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.