Arvid Knöppel

Föregående | Översikt | Nästa

669015

ARVID KNÖPPEL (1892-1970): (5 st), 1 akvarell föreställande ett lo, 1 studie av ett rådjur i kol, 1 teckning i rödkrita föreställande en björn, samt 2 vykort, mestadels signerade, varierande mått, 1 utsällningskatalog samt boken 'Råbock' medföljer

Gulnade

Konst, Teckningar

Monter 30

669015 - Arvid Knöppel
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Arvid Knöppel

Budhistorik (1 bud)

5083916
2019-08-18 10:41:04

2 dagar kvar
Avslutas 2019-08-21
21:10   (22:10 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.