Tennfigurer

Föregående | Översikt | Nästa

668986

TENNSOLDATER, ca 59 st, olika fabrikat bl.a. Holger Eriksson, olika länder och truppslag; engelska kolonialtrupper 1800-tal, franska soldater från napoleontiden, samt övrigt bl.a. svenska, i 2 kartonger

Diverse skador, bl.a. smärre färgbortfall

Leksaker, Diverse

Monter 30

668986 - Tennfigurer
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Tennfigurer

Budhistorik (2 bud)

5082095
2019-08-16 22:03:13
5081114
2019-08-16 13:00:14
500

2 dagar kvar
Avslutas 2019-08-21
11:33   (12:33 )
AKTUELLT BUD SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.