Stolar gustaviansk stil

668918

STOLAR, 6 st, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft,
gråmålade, ben med kannelyrer, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, smärre ytskador, klädsel med fläckar

Möbler, Stolar

Stolar gustaviansk stil

Budhistorik (4 bud)

5089248
5088565
5082476
5081873

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.