Åke Holm vaser urna Tema keramik

668871

ÅKE HOLM (1900-1980): vaser 3 st och urna med lock, stengods, olika glasyrer, signerade, höjd ca 10-21 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (11 bud)
5082645
5090226
5082645
900
5090224
850
5082645

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.