Monica Lorentzon blandteknik

Föregående | Översikt | Nästa

668838

MONICA LORENTZON (född 1940), Sommarlandskap, signerad Monica Lorentzon samt daterad -92, gouache och olja på papper, ca 51x36 cm

Ej examinerad ur ramen

Konst, Nutida

Rum 7

668838 - Monica Lorentzon blandteknik
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Monica Lorentzon blandteknik
Budhistorik

2 dagar kvar
Avslutas 2019-08-21
17:12   (18:12 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.