Tomasz Rudnicki oljemålning

668831

TOMASZ RUDNICKI (Polen, f. 1935): landskapsmålning, olja på duk, signerad samt daterad -1991, mått ca 50x70

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Tomasz Rudnicki oljemålning

Budhistorik (29 bud)
5089002
2 600
5088794
2 400
5088648
5088793
5088648
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.