Kristina Assarson oljemålning

668829

KRISTINA ASSARSSON (1957): "Löven faller", signerad Kristina Assarsson samt a tergo och daterad a tergo 2001, olja på duk, ca 85x35 cm

Smärre slitage

Konst, Nutida

Fack 42

Kristina Assarson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

5089020
500
5085867
450
5081291

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.