Petran & Ossipouk oljemålning

668823

VLADIMIR PETRAN & O. OSSIPOUK (Vitryssland, Samtida): figurkomposition, olja på duk, signerad Petran Ossopouk, daterad - 96, mått ca 110x87 cm

Rum 18

Petran & Ossipouk oljemålning

Budhistorik (18 bud)
5089883
6 200
5085957
6 000
5085957
5 800
5089882
5 600
5085957
5 200

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.