Petran & Ossipouk oljemålning

668819

VLADIMIR PETRAN & O. OSSIPOUK (Vitryssland, Samtida): figurkomposition, olja på duk, signerad Petran Ossopouk, daterad -95 mått ca 90x110

Rum 18

Petran & Ossipouk oljemålning

Budhistorik (10 bud)
5090141
3 200
5085610
2 800
5084309
2 600
5084071
5083209

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.