Bo Lundqvist färglitografi

668800

BO LUNDQVIST (född 1937), Motiv av fest, signerad Bo Lundqvist, numrerad 185/200, ca 56x42 cm cm

Ej examinerad ur ramen

Fack 25

Bo Lundqvist färglitografi
Budhistorik (7 bud)
5090079
5089605
5089605
650
5089979
600
5089605
500

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.