Göran Hahne färglitografier

668794

GÖRAN HAHNE (född 1943): (2) Insjölandskap samt skärgårdsmotiv, signerade Göran Hahne, numrerad PT och EA, färglitografier, ca 54x40 cm och 52x75 cm

Ej examienrade ur ramen

Rum 8

Göran Hahne färglitografier
Budhistorik (5 bud)
5087372
450
5087353
5081290
5087352
5081290

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.