Skåp / piedestal

Föregående | Översikt | Nästa

668765

SKÅP, 1800-talets slut, vitbemålat med bronserade detaljer, invändigt med hyllplan, höjd ca 86, 42x39 cm

Komplettrat, senare bemålning, bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 13

668765 - Skåp / piedestal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Skåp / piedestal

Budhistorik (1 bud)

5081452
2019-08-16 15:38:48

2 dagar kvar
Avslutas 2019-08-21
15:21   (16:21 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.