Väggur

Föregående | Översikt | Nästa

668760

VÄGGUR, 1900-talets mitt, klassicerande stil, emaljerad urtavla,, fransk urverk, höjd ca 69 cm. Nyckel finns.

Pastellagebortfall. Slitage

Klockor/Ur

Rum 7, Hylla 9

668760 - Väggur
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Väggur

Budhistorik (15 bud)
5083622
1 400
5081196
1 300
5083620
5081196
5083079

17 timmar 52 minuter kvar
Avslutas 2019-08-19
21:52   (22:52 )
AKTUELLT BUD SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.