Sideboard

668753

SIDEBOARD, 1930-tal, syrabetsad furu, med 3 dörrar samt 2 lådor, beslag i mässing, höjd ca 84 cm, ca 140x53 cm

Bruksslitage. Enstaka fanérbortfall.

Möbler, Skåp, byråer

Rum 17

Sideboard

Budhistorik (3 bud)

5083049
450
5081737
5080432

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.