Matilda Hanström oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

668722

MATILDA HANSTRÖM(1800/1900-tal):tillskriven, kvinnoporträtt, olja på duk, 64x32 cm, omspänd

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 2

668722 - Matilda Hanström oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Matilda Hanström oljemålning

Budhistorik (12 bud)
5081807
900
5081804
5081803
750
5081802
700
5081801
650

16 timmar 52 minuter kvar
Avslutas 2019-08-19
20:06   (21:06 )
AKTUELLT BUD SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.