Oidentifierad konstnär akvareller med porträtt

668715

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 5 st, mansporträtt, bl a män i turbaner, akvareller, otydligt signerade, 25x13,5 cm vardera, samramde

Fack 2

Budhistorik

2019-08-19 kl 17:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.