Esteban Fekete, litografi

Föregående | Översikt | Nästa

668705

ESTEBAN FEKETE, komposition, färglitografi, signerad samt numrerad Fekete, 10/28, mått ca 44x30 cm

Kraftigt gulnat blad samt passepartout

Rum 5

668705 - Esteban Fekete, litografi
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Esteban Fekete, litografi
Budhistorik

2 dagar kvar
Avslutas 2019-08-21
13:18   (14:18 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.