Sängbord 1980-tal

Föregående | Översikt | Nästa

668702

SÄNGBORD, 1 par, 1980-tal, vitlackerad bambu, höjd ca 49, 56x42 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

668702 - Sängbord 1980-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Sängbord 1980-tal

Budhistorik

2 dagar kvar
Avslutas 2019-08-21
15:42   (16:42 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.