Väggur jugend

668698

VÄGGUR, jugend, omkring 1900, fanerat i mahogny, intarsia med pärlemor samt metall, nyckel medföljer, höjd ca 70 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, gulnad urtavla, slitage, faneravslag, torrsprickor, omarbetad

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta ut i utlämningen

Klockor/Ur

Hylla 1

Väggur jugend

Budhistorik

2019-08-21 kl 17:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.