Henry de Waroquier

668683

HENRY DE WAROQUIER (1881-1970): Kvarn La Rochelle, signerad, olja på papper, ca 54x81 cm

Uppklistrad på pannå

Geijersgatan 14, Göteborg

Henry de Waroquier

Budhistorik (17 bud)
5090713
5090712
5086771
5090711
950
5086771
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.