Håkan Sjöström oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

668681

HÅKAN SJÖSTRÖM ( född 1934): "Marlborough hill", signerad H. SJöström, olja på duk, ca 50x70 cm

Fack 18

668681 - Håkan Sjöström oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Håkan Sjöström oljemålning

Budhistorik (11 bud)
5085530
2 600
5082127
2 400
5082127
5085528
5082127
1 300

2 dagar kvar
Avslutas 2019-08-21
15:00   (16:00 )
AKTUELLT BUD SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.