Hardy Strid akrylmålning

668674

HARDY STRID (1921-2012), "Spegling" signerad samt daterad tergo 1994, akryl på duk, ca 81x100

Konst, Modernt måleri, Nutida

Rum 7

Hardy Strid akrylmålning

Budhistorik (2 bud)

5090383
500
5088647

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.