Soffbord

668665

P TÖRNEMAN, SOFFBORD, 1960-tal, skiva i emaljarbete signerad P Törneman samt daterad 1968, höjd 53, 120x65 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 21

Soffbord

Budhistorik (18 bud)
5086867
5086863
5086866
1 900
5086863
1 800
5086864
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.