Miro litografi

668656

JOAN MIRO (1893-1983): "Les Revolutions Scéniques du XXe Siècle", signerad Miro, HC 15/29, färglitografi, 32x25 cm

Ej examinerad ur ram

Rum 4

Miro litografi

Budhistorik (15 bud)
5086892
13 000
5086858
12 500
5086891
12 500
5086858
12 000
5086889
11 500

Slutpris SEK:
13 000
1 255 EUR, 1 425 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.