Matbord

Föregående | Översikt | Nästa

668654

MATBORD, "Svitjod", Karl Andersson & Söner, Huskvarna, 1900-talets andra hälft, björk samt fanerat med masurbjörk, två ilägssivor medföljer 45, etikettmärkt Karl Andersson & Söner, höjd ca 72, dimeter 130 cm

Bruksslitage

Möbler, Matbord

Rum 19

668654 - Matbord
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Matbord

Budhistorik (1 bud)

5084178
2019-08-18 12:27:10

12 timmar 16 minuter kvar
Avslutas 2019-08-19
15:32   (16:32 )
AKTUELLT BUD SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.