Hermès kortlekar

668622

HERMÈS, kortlekar, 2 st, i etui, 1990-tal

Etui med slitage, kortlekar ej använda

Fashion

Baltzarsgatan 6, Malmö

Hermès kortlekar

Budhistorik (13 bud)
5093851
850
5093832
5093121
750
5089306
700
5089178
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.