Skrivskåp

668614

SKÅP, allmoge, 1800-talets början, tvådelat, furu med järn samt mässing beslag, underdelen med skrivklaff med bakomliggande fack,- och hyllinredning samt dörrpar med bakomliggande hyllplan, överdelen med dörrpar samt bakomliggande hyllplan, höjd ca 194 cm, 106x49 cm

Slitage, märken, repor, fläckar, renoverat, kompletterat, ställvis lagningar, ställvis senare beslag

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Skrivskåp

Budhistorik (1 bud)

5086755
2019-08-19 17:57:40

2019-08-19 kl 19:50
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.