Trädgårdsurna ''Agave''

668606

TRÄDGÅRDSURNA, ''Agave'', 2000-tal, patinerat gjutjärn, balusterformad, med relief dekor av girlander, hänklar i form av vilande keruber,på kvadratisk fot, höjd ca 52 cm

Bruksslitage

Diverse

Hylla 3

Trädgårdsurna ''Agave''

Budhistorik (27 bud)
5087163
5086873
5087062
5086873
1 900
5086674
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.