Joan Miro

Föregående | Översikt | Nästa

668583

JOAN MIRO (1893-1983): "Sweden", färglitografi, signerad i trycket, ur serien "Escultor ca 49x34 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

668583 - Joan Miro
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Joan Miro
Budhistorik (17 bud)
5084653
2 400
5084590
5084651
5084590
5084650
1 900

10 timmar 38 minuter kvar
Avslutas 2019-08-19
14:48   (15:48 )
AKTUELLT BUD SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.